Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας – Εθνική Βιβλιοθήκη Αργυρουπόλεως διοργανώνει την Πέμπτη 22 Αυγούστου, στις 21:30, συναυλία με τους Κωνσταντίνο και Ματθαίο Τσαχουρίδη και special guest την Ελευθερία Ορδουλίδου στο Θερινό Δημοτικό Θέατρο Νάουσας.
Την εκδήλωση που γίνεται για να ενισχυθεί οικονομικά το εργαστήριο συντήρησης βιβλίων της Εθνικής Βιβλιοθήκης Αργυρουπόλεως, στηρίζουν η Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας – ΠΕ Ημαθίας και ο δήμος Ηρωικής Πόλης Νάουσας.