Ο Ποντιακός Σύλλογος Κολχικού «Άγιος Ευγένιος Τραπεζούντας» διοργανώνει τα «9α Ευγένεια 2017» το Σάββατο 24 Ιουνίου, στις 21:00, στην αυλή του Γυμνασίου Κολχικού.
Στην εκδήλωση θα συμμετέχει ο Ματθαίος Τσαχουρίδης με την ορχήστρα του καθώς επίσης και ο Ανέστης Αϊβαζίδης, ο Χρήστος Διαμαντίδης, ο Μπάμπης Καφανταρίδης, ο Κωνσταντίνος Πετρίδης, ο Γιώργος Σαμλίδης, ο Κώστας Τηλαβερίδης και ο Νίκος Χαριτωνίδης.
- Τιμή εισόδου: 10€ (περιλαμβάνει πλήρες μενού).