Η Ένωση Ποντίων Νίκαιας-Κορυδαλλού διοργανώνει το 5ο Ποντιακό Πανοΰρ το Σάββατο 10 και την Κυριακή 11 Ιουνίου, στις 20:30, στο ΤΕΙ Πειραιά.
Το Σάββατο 10 Ιουνίου στη σκηνή ανεβαίνουν ο Μπάμπης Κεμανετζίδης (λύρα, κλαρίνο), ο Γιάννης Τσιτιρίδης (τραγούδι) και ο Ανέστης Ιωακειμίδης (τραγούδι, λύρα), ενώ την Κυριακή τη σκυτάλη παίρνουν ο Δημήτρης Καρασαββίδης (τραγούδι), ο Μπάμπης Μουρατίδης (λύρα), ο Αλέξανδρος Κοπαλάς (τραγούδι), ο Άκης Κοπαλάς (τραγούδι, πλήκτρα) και ο Γιώργος Παπαδόπουλος (λύρα).
Χορηγός επικοινωνίας είναι το pontos-news.gr.
- Είσοδος ελεύθερη.