Η Ένωση Σπάρτης Μικράς Ασίας προσκαλεί τα μέλη και τους φίλους του Συλλόγου στη θεατρική παράσταση «Μαλλιά κουβάρια», του θεατρικού Εργαστηρίου Δήμου Ν. Ιωνίας την Τετάρτη 22 Μαρτίου 2017, στις 20:30, στο Δημοτικό Θέατρο Ν. Ιωνίας.
Υπεύθυνος της θεατρικής ομάδας είναι ο σκηνοθέτης Ιωσήφ Πολυκάρπου, μέλος του συλλόγου, για τον οποίο θα μιλήσει για το έργο του πριν την έναρξη της παράστασης ο ηθοποιός Πολύκαρπος Πολυκάρπου.
Η είσοδος θα είναι δωρεάν ενώ μετά το τέλος της παράστασης θα ακολουθήσει δεξίωση προς τιμήν όλων των συντελεστών της παράστασης.
- Οι δηλώσεις συμμετοχής θα πραγματοποιούνται μέχρι την Τρίτη 21 Μαρτίου (ώρες: 09:00 – 13:00 στο τηλέφωνο: 210 2770978).