Η Ένωση Ποντίων Νομού Κιλκίς «Αργοναύτες» ανακοίνωσε τη διεξαγωγή Γενικής Εκλογοαπολογιστικής Συνέλευσης, η οποία θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Κυριακή στις 11:00, στις εγκαταστάσεις της.
Σε περίπτωση μη απαρτίας η διαδικασία θα επαναληφθεί την ίδια ώρα και στον ίδιο τόπο την Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου, με όσα μέλη παρευρεθούν και χωρίς τη διαδικασία της απαρτίας.
«Ο Σύλλογος διατηρεί την επιφύλαξη να αναστείλει ή να τροποποιήσει τις ημερομηνίες σύμφωνα με τις οδηγίες – μέτρα που εκδίδει αυτή την περίοδο η κυβέρνηση για το θέμα του κορονοϊού» αναφέρεται στη σχετική ανακοίνωση του σωματείου.