Στο τιμόνι της Αδελφότητας Μικρασιατών Ν. Σερρών «Ο Άγιος Πολύκαρπος» θα παραμείνει για τρία ακόμα χρόνια ο Σωκράτης Κοτζάογλου, ο οποίος επανεξελέγη πρόεδρος μετά τις αρχαιρεσίες που έγιναν την προηγούμενη Δευτέρα.
Το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του σωματείου συμπληρώνεται με τον Βασίλη Κατιρτζόγλου στη θέση του αντιπροέδρου, τον Δημήτρη Αρδανιώτη ως γενικό γραμματέα και τον Χαράλαμπο Χορταρά ως ταμία.
Έφορος Δημοσίων Σχέσεων η Δήμητρα Μερόπη-Δασκάλου, έφορος χορευτικών τμημάτων και ιματισμού η Κλεοπάτρα Κοτζάογλου, έφορος γαστρονομίας η Μαριάνθη Μήτσιου-Λαζαρίδου, έφορος λαογραφίας η Σοφία Μπιτζίδου-Λαμπριανίδου, και έφορος Μουσείου και Εστίας η Γιαννούλα Ζαχαρίου.