Με ημερήσια θέματα διάταξης τον απολογισμό του απερχόμενου Διοικητικού Συμβουλίου και τις εκλογές για την ανάδειξη του νέου ΔΣ, εξελεγκτικής επιτροπής και αντιπροσώπων, η Εύξεινος Λέσχη Σκύδρας πραγματοποιεί τη Γενική Συνέλευσή της την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου, στις 11:00, στο Πνευματικό Κέντρο Σκύδρας.
Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να δηλώσουν υποψηφιότητα έως την Πέμπτη 1 Φεβρουαρίου.
Διαβάστε την ανακοίνωση της Λέσχης εδώ.