Εξελέγη νέο Διοικητικό Συμβούλιο στην Εστία Νέας Σμύρνης μετά τις αρχαιρεσίες που έλαβαν χώρα στο κτήριο της Εστίας, στην αίθουσα «Πάνος Χαλδέζος», όπου χθες (19/3) πραγματοποιήθηκε η Ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση του ιστορικού σωματείου.
Με συμμετοχή που άγγιξε το 90%, το Σώμα ψήφισε για πρόεδρο του ΔΣ τον Γιάννη Παπαδάτο (επανεξελέγη στην προεδρία) και μέλη τους: Ανδρέα Ζάκα, Λία Δούκα, Θέμις Παπαδόπουλου, Ελισάβετ Πιτσαδιώτη-Κολιβάνου, Θελξινόη (Θέλξη) Μουζάκη και Θεοδώρα-Μαργαρίτα (Δωρίτα) Τσουρουκτσόγλου.