Ο Σύλλογος Ποντίων Αγίας Βαρβάρας “Ο Φάρος” σας προσκαλεί το Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2013 και ώρα 8 μ.μ στην φιλόξενη αίθουσα του Συλλόγου (Μεγ.Αλεξάνδρου 169, Αγ.Βαρβάρα) στην εκδήλωση «Χορεύοντας…. μ’ ένα γευστικό ταξίδι στον Πόντο» με χορούς & τραγούδια, θεατρικό μονόπρακτο, λαογραφικά στοιχεία και Έκθεση Ποντιακών Εδεσμάτων.
Θα ακολουθήσει Ποντιακό Γλέντι με κέρασμα «κόκκορας με κορκότο».
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Σύλλογος Ποντίων Αγίας Βαρβάρας “Ο Φάρος”
Δείτε τα στοιχεία του Συλλόγου