Το Διοικητικό συμβούλιο του Συλλόγου Ποντίων Σταυρούπολης “Ακρίτες του Πόντου” ανακοινώνει ότι η μουσική συναυλία που είχε προγραμματιστεί για χθες και αναβλήθηκε λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών και θα πραγματοποιηθεί τελικά σήμερα 17 Σεπτεμβρίου 20:30.
Ο Σύλλογος Ποντίων Σταυρούπλης “Ακρίτες του Πόντου“, διοργανώνει μεγάλη μουσική συναυλία, για στις 16 Σεπτεμβρίου 2013 και ώρα 20.30 μ.μ.
Στη συναυλία που θα πραγματοποιηθεί στο Στρατόπεδο Π. Μελά απέναντι από το Δημαρχείο, θα συμμετέχουν καλλιτέχνες του ποντιακού πενταγράμμου για τα 20 χρόνια Ράδιο Ακρίτες.
Είσοδος 5€
Σύλλογος Ποντίων Σταυρούπολης “Ακρίτες του Πόντου”
Δείτε τα στοιχεία του συλλόγου