Η Εύξεινος Λέσχη Αχαρνών και Αττικής “Καπετάν Ευκλείδης” καλεί όλα τα μέλη της την Κυριακή 21 Οκτωβρίου 2012 και ώρα 08:00 – 20:00 στις εκλογές που θα πραγματοποιηθούν για την ανάδειξη νέου διοικητικού συμβουλίου, στα γραφεία του Συλλόγου.
Για τη συμμετοχή σας απαραίτητη είναι η αστυνομική ταυτότητα.
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΑΧΑΡΝΩΝ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ”
Δείτε τα στοιχεία της Λέσχης
Δείτε πώς να έρθετε στον χάρτη στο τέλος του άρθρου