Ο Μορφωτικός και Πολιτιστικός Σύλλογος Ποντίων Ριζοχωρίου “Τοξίδου Ελένη” σας καλεί στην π΄ρωτη του συγκέντρωση για την νέα σεζόν το Σάββατο 20 Οκρωβρίου 2012 και ώρα 18:00. Όσοι επιθυμούν να συμμετέχούν στα χορευτικά τμήματα, στα τμήματα εκμάθησης Ποντιακών οργάνων ή και σε όποια δραστηριότητα του συλλόγου να παρευρίσκονται εκεί.
ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΙΖΟΧΩΡΊΟΥ “ΤΟΞΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ”
Δείτε τα στοιχεία του Συλλόγου