Ο Σύλλογος Ποντίων Φοιτητών & Σπουδαστών Θεσσαλονίκης, με την έναρξη του νέου ακαδημαϊκού έτους, σας προσκαλεί στο γλέντι υποδοχής πρωτοετών φοιτητών, που θα γίνει στις 24 Οκτωβρίου 2012, ημέρα Τετάρτη, στο χώρο του Συλλόγου, στην οδό Πετροπουλακιδών 3(κάθετη στην Αγ. Δημητρίου με Ιασωνίδου) και ώρα 9.30 μ.μ. Σας περιμένουμε με χαρά για ένα όμορφο, παραδοσιακό, ποντιακό γλέντι με γνωστούς και ανερχόμενους καλλιτέχνες!!!
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ & ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δείτε τα στοιχεία του Συλλόγου
Ακολουθεί ο χάρτης της εκδήλωσης