Να μην ξεκινήσουν τα μαθήματα τη φετινή πολιτιστική σεζόν 2020-2021 μέχρις ότου υπάρξουν νέα δεδομένα στο μέτωπο της πανδημίας, αποφάσισε ο Σύλλογος Ποντίων «Αργοναύται-Κομνηνοί».
Κατά τη διάρκεια της τελευταίας συνεδρίασης του Διοικητικού Συμβουλίου κρίθηκε ότι είναι απαραίτητη η αναστολή λειτουργίας όλων τμημάτων «για τη διαφύλαξη της δημόσιας υγείας και της υγείας των μελών και των φίλων του συλλόγου».
Προς το παρόν θα γίνονται μόνο οι τακτικές συνεδριάσεις του ΔΣ και για οτιδήποτε νεότερο θα υπάρξει ανακοίνωση.
- Η γραμματεία των «Αργοναυτών-Κομνηνών» συνεχίζει να λειτουργεί από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή 9:00-15:00, και κάθε Δευτέρα και Τετάρτη 18:00-20:00. Τηλέφωνο επικοινωνίας το 210 9569518 και email στο [email protected].