Σε ευκαιρία για διασκέδαση και παιχνίδι μετατρέπει ο ΟΠΑΠ το πέρασμα από την υπόγεια διάβαση της Λ. Κηφισίας στο ύψος του ΟΑΚΑ, προσφέροντας μια ευχάριστη εμπειρία στην καθημερινότητα των Αθηναίων.
Χρώματα και σχέδια στους τοίχους, φώτα νέον και μουσική επένδυση δεν θυμίζουν σε τίποτα τις άχρωμες και αδιάφορες διαβάσεις της πόλης.
Διαδραστικά παιχνίδια προκαλούν όσους διασχίζουν υπογείως τη Λ. Κηφισίας να ζήσουν στιγμές διασκέδασης και παιχνιδιού και να αλλάξουν τη διάθεσή τους με το πάτημα ενός κουμπιού.
Το νέο πολύχρωμο πρόσωπο της υπόγειας διάβασης επιμελήθηκε ο διάσημος street artist b. Το Σάββατο 11 Μαΐου ο καλλιτέχνης ολοκλήρωσε το έργο του σε μια ειδική εκδήλωση με δώρα και εκπλήξεις για τον κόσμο.