Το τελευταίο αντίο θα πουν την Τετάρτη 15 Νοεμβρίου, συγγενείς, φίλοι, συνεργάτες και συμπολίτες στον Σμυρνιό δημοσιογράφο, πολιτικό και συγγραφέα Γιάννη Καψή που έφυγε χθες από τη ζωή σε ηλικία 88 ετών.
Η κηδεία του θα γίνει στις 11:00, στο Α’ Νεκροταφείο Αθηνών.
Επιθυμία της οικογένειας είναι, αντί στεφάνων, να διατεθούν χρήματα υπέρ του Συλλόγου Γονιών Παιδιών με νεοπλασματική ασθένεια «ΦΛΟΓΑ».