Την πρώτη πτήση του πραγματοποιεί σήμερα drone της Υπηρεσίας Μη Στελεχωμένων Αεροσκαφών της Ελληνικής Αστυνομίας. Στις 18:00, θα βρίσκεται στον αέρα προκειμένου να διευκολύνει την κυκλοφορία των οχημάτων στην Εθνική Οδό Αθηνών-Λαμίας, λόγω της επιστροφής των εκδρομέων.
Σημειώνεται ότι, σύμφωνα με την αστυνομία, σήμερα, από τις 16:00 έως τις 23:00, για το ρεύμα εισόδου, ισχύσουν απαγορεύσεις. Δείτε τις ΕΔΩ.