Η λαογραφική ποντιακή εκπομπή του Μελωδία 102.4 “Ποντιακοί αντίλαλοι” τιμά την μνήμη του Θεόδωρου Παυλίδη την Κυριακή 1 Δεκεμβρίου 18:00 στο Πνευματικό κέντρο Πτολεμαΐδας.
Συμμετέχουν οι εξής καλλιτέχνες: Λάμπης Παυλίδης, Στέλιος Χαλκίδης, Κώστας Παναγιωτίδης, Χάρης Ακριτίδης, Παναγιώτης Χολόπουλος, Σταύρος Πεσιρίδης, Αγάπη Τσαϊδου, Περικλής Φωλτόπουλος, Νίκος Αφεντουλίδης, Γιάννης Βελισσάρης, Δημήτρης Ιωακειμίδης, Άκης Μαυροκεφαλίδης, Χαϊτίδης Κύριλλος, Πόλυς Σταματίδης.
Είσοδος ελεύθερη