Ο Σύλλογος Ποντίων Φοιτητών Νομού Αττικής σας προσκαλεί, στις 15 Νοεμβρίου 2013 και ώρα 21:00, για άλλη μία χρονιά στο Γλέντι που θα πραγματοποιήσει για να υποδεχτεί τα νέα μέλη του. Είναι τιμή μας να παρευρεθείτε και σας υποσχόμαστε μία αξέχαστη βραδιά!
Η βραδιά θα πλαισιωθεί από Νέους Καλλιτέχνες!
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στον Σύλλογο Ποντίων Νέας Φιλαδέλφειας “Δημήτριος Υψηλάντης”, Λαρνακος 55Α Ν. Φιλαδέλφεια.
Για πρόσβαση στο σύλλογο με Μέσα Μαζικής Μεταφοράς, κατεβαίνετε στο Σταθμό του Ηλεκτρικού Άνω Πατήσσια και μετά παίρνετε τη λεωφορειακή γραμμή Β8 που θα σας αφήσει έξω απο το σύλλογο.
Τηλ. Επικοινωνίας: 6987 286 084 Μαριτίνα Μωυσιάδου
Τιμή Εισόδου 5 € με απεριόριστο φαγητό και ποτό!
Σύλλογος Ποντίων Φοιτητών Ν. Αττικής
Δείτε τα στοιχεία του Συλλόγου