Η προγραμματισμένη για χθες Σάββατο 24 Αυγούστου εκδήλωση στην Αριδαία θα πραγματοποιηθεί σήμερα Κυριακή 25 Αυγούστου
Η Εύξεινος Λέσχη Αλμωπίας ανακοινώνει τα εξής:
Λόγω των άσχημων καιρικών συνθηκών, το Ποντιακό Πανηγύρι που ήταν προγραμματισμένο για χθες Σάββατο, θα πραγματοποιηθεί το βράδυ της Κυριακής με το ίδιο πρόγραμμα.
Ο Σύλλογος ζητά την κατανόηση και καλεί όλον τον κόσμο να δώσει το παρόν στις εκδηλώσεις Κυριακή 25 Αυγούστου 2013, στο προαύλιο του 2ου Γυμνασίου Αριδαίας.
Εύξεινος Λέσχη Αλμωπίας
Δείτε τα στοιχεία του Συλλόγου