Επιτέλους φαίνεται κάτι να αλλάζει στο τηλεοπτικό σκηνικό αφού τα Κλεμμένα Όνειρα κατάφεραν να ξεπεράσουν τον Σουλεϊμάν σε τηλεθέαση.
Το ελληνικό κοινό κάνει στροφή προς τα ελληνικά σήριαλ και χθες Πέμπτη πιθανόν τα Κλεμμένα Όνειρα να τον είχαν ξεπεράσει, αν δεν υπήρχε στο κανάλι του Alpha νέο επεισόδιο του Πάμε Πακέτο, με τη Βίκυ Χατζηβασιλείου να διαμορφώνει το αποτέλεσμα της θεαματικότητας.
Το ελληνικό σήριαλ που μεταδίδεται πλέον μετά το δελτίο ειδήσεων του Mega, βρίσκεται απέναντι από τον Σουλεϊμάν κερδίζοντας τη μάχη της τηλεθέασης.
Χθες βράδυ ο Σουλεϊμάν ο Μεγαλοπρεπής κατάφερε για πρώτη φορά, με οριακή βέβαια διαφορά, να βρεθεί μπροστά από τα Κλεμμένα Όνειρα. Το τουρκικό σίριαλ του ΑΝΤ1 συγκέντρωσε το 25,8% των τηλεθεατών, έναντι του 25% που προτίμησαν το ελληνικό του MEGA. (zappit.gr)
Άντε και τον…φάγαμε…