Η Ένωση Ποντίων Περιστερίου σας προσκαλεί στον ετήσιο χορό της που θα πραγματοποιηθεί στις 26 Ιανουαρίου 2013 στο “ΚΥΒΕ” (Εθνάρχου Μακαρίου 1, Περιστέρι) του Δήμου Περιστερίου με ώρα προσέλευσης 20:30. Μαζί μας οι καλλιτέχνες Μίλτος Κυριλλίδης, Δημήτρης Κοσμίδης, Σεραφείμ Μαρμαρίδης, Πόλυς Ευφραιμίδης, νίκος Χατζηδαυτίδης και Κώστας Φουλίδης.
Τιμή προσκλησης 20€
ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Δείτε τα στοιχεία της Ένωσης
Ακολουθεί ο χάρτης της εκδήλωσης στο τέλος του άρθρου